Spółki z grupy

ARTEO DESIGN & PRODUCTION

Arteo Design od ponad 15 lat projektuje, doradza oraz produkuje materiały szeroko rozumianego POSM.

Jesteśmy dumni z jakości i design naszych produktów. Nasze wyroby spełniają najwyższe standardy technologiczne. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jakie materiały spełniają oczekiwania naszych Klientów.

Specjalizujemy się w:

 • projektowaniu i produkcji indywidualnych materiałów wspierających sprzedaż (POSM)
 • projektowaniu i organizacji reklamowej przestrzeni komunikacyjnej wnętrz usługowych i handlowych
 • projektach rebrandingu placówek bankowych oraz sieci sklepowych

Wyróżnia nas:

 • kompleksowe nastawienie na wsparcie Klienta od etapu projektowania po realizację
 • kreatywność i odwaga w podejmowaniu niestandardowych wyzwań
 • znajomość branży oraz bieżąca analiza konkurencji
 • doradztwo projektowe i materiałowe uwzględniające możliwości budżetowe
 • pasja i zaangażowanie na każdym etapie prac
 • profesjonalność i doświadczenie wszystkich pracowników
 • nowoczesny park maszynowy i własny transport
 • sprawne ekipy montażowe i serwisowe w terenie
 • jakość, dbałość o szczegóły i wykończenie oraz terminowość

Zapraszamy na naszą dedykowaną stronę: www.arteo.plARTEO DEVELOPMENT

Arteo Development Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w marcu 2009 roku, wprowadzając na rynek Opolski nową inwestycję deweloperską – Osiedle Nowe Chabry. Mieszkania w inwestycji zostały sprzedane we wstępnych etapach projektu, zanim jeszcze pierwszy z budynków wyszedł z ziemi. W tym roku Deweloper oddaje do użytku pierwszy z trzech bloków wchodzących w skład Osiedla Nowe Chabry, każde z mieszkań ma już swojego właściciela, a pierwsi mieszkańcy wykańczają już swoje własne M.

Już we wrześniu 2015 rozpocznie się budowa nowego osiedla - Wodna Nuta, jest to inwestycja położona w cichym i spokojnym zakątku Opola, gdzie mieszkańcy mogą liczyć na kameralną przestrzeń, stworzoną z myślą o ich potrzebach.

Inwestycje Arteo Development to nowatorskie rozwiązania, dbałość o szczegóły oraz o komfort życia. Deweloper wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy co raz częściej szukają swojego miejsca na ziemi właśnie w Opolu.

Zapraszamy na naszą dedykowaną stronę: www.arteodevelopment.pl


ARTEO CAR BRANDING OZNAKOWANIE SAMOCHODÓW

Branding pojazdów firmowych to doskonała wizytówka firmy i skuteczny nośnik reklamy w okresie użytkowania. Grafika na aucie, dzięki swojej powierzchni, zapewnia bardzo dobrą widoczność i moc oddziaływania, a mobilność ułatwia dotarcie do różnych grup odbiorców.

Branding floty firmowej służy różnym celom – jako forma komunikacji z klientem lub reklama (o charakterze długookresowym lub krótkoterminowym) określonego produktu/usługi.

Jako nośnik reklamowy, pomagający zaistnieć w świadomości Klienta, wymaga przemyślanej realizacji zarówno pod względem graficznym, jak i technicznym. Reklama na aucie nakładana jest najczęściej na cały okres funkcjonowania pojazdu w firmie, stąd warto dokładnie przemyśleć, co ma się na niej znaleźć.

Aby oznakowaniu na samochodzie, udało się wybić spomiędzy innych, musi okazać się ono na tyle oryginalne, żeby się wyróżniać. Oryginalność w kreowaniu wizerunku firmy jest ważna, ponieważ to ona decyduje o tym, czy reklama zostanie zauważona, czy zginie wśród wielu innych, podobnych.

Jednak na pewno musi to być działanie mające także na względzie spójność marki. Barwy firmowe, odpowiednio zaimplementowane logo na pewno pomogą zaistnieć w świadomości klienta i utrwalić wizerunek firmy.

Zalety reklamy na samochodach:

Zapraszamy na naszą dedykowaną znakowaniu stronę: www.reklamanapojazdach.pl