Oferta

Arteo
Realizację projektu
O jakość wykonywanej dla Państwa usługi zadba wysoko wykwalifikowana kadra, która na bazie dotychczasowych prac i szkoleń zdobyła doświadczenie I wiedzę niezbędną do wykonywania tego typu prac
Usługi gwarancyjne
Wszelkie wykonane przez nas prace objęte są standardową gwarancją opartą na Prawie Budowlanym lub gwarancją zgodną z podpisaną Umową
Realne terminy realizacji
Wszystkie nasze realizacje opatrzone są realnymi terminami realizacji, za które odpowiadamy z pełną odpowiedzialnością wobec naszych zleceniodawców.

Arteo Interiors&Constructions

Wierzymy, że doświadczenie i pełne zaangażowanie pozwalają nam stworzyć projekty na najwyższym poziomie.

Naszym klientom zapewniamy:

Pełne opracowanie projektowe
Nasz zespół projektantów i architektów przygotowuje projekt powierzchni komercyjnych i biurowych począwszy od udziału w formułowaniu założeń, poprzez projekty koncepcyjne, space-plany, aranżacje i wizualizacje, po pełną dokumentację architektoniczną wraz z kompletną, zaopiniowaną dokumentacją wielobranżową.
Nasze opracowania zawierają również indywidualnie zaprojektowane meble i elementy wystroju, dzięki czemu oferowany przez nas fit-out jest dopasowany, funkcjonalny i kompletny. Tworzymy autorski projekt, którego celem jest wspieranie wizerunku inwestora i odpowiedź na jego potrzeby, oczekiwania i cele.
Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru materiałów
Nasi specjaliści doradzą, jakich materiałów użyć, aby produkt finalny spełniał Państwa oczekiwania techniczne i jakościowe przy spełnieniu wymogów, jakie narzuca nam Prawo Budowlane oraz odpowiednie normy i przepisy regulacyjne
Przygotowanie kosztorysu
Na bazie kompletnej dokumentacji w oparciu o założenia materiałowo-ilościowe oraz normy jednostkowego czasu pracy dotyczącego poszczególnych pozycji kosztorysowanych przygotowujemy kosztorys wstępny wykonawczy.
Gwarancję powykonawczą
Zapewniamy powykonawczą opiekę nad wykonanymi przez naszą firmę realizacjami. Oferujemy pełny serwis pogwarancyjny na warunkach ustalonych w umowie.